FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 12022145
nr 1202 2145
ARMCHAIR
"Stockholm", Karin Mobring och Tomas Jelinek för IKEA, 1980s. Fast stoppad sits, klädd i läder. Ryggstöd med spjälor, Smärre slitage, märken och repor.
"Stockholm", Karin Mobring och Tomas Jelinek för IKEA, 1980-tal. Fast stoppad sits, klädd i läder. Ryggstöd med spjälor
Condition: Smärre slitage, märken och repor
1000
SEK 700
Monday September 10 2018
at 18:51:56
10/9 12:03:56